Gönderiler

Dergi şu anda göneri kabul etemiyor.

Başvuru Kontrol Listesi

Başvuru sürecünde yazarlar başvurularının aşağıdaki listedeki tüm maddelere uyduğunu kontrol etmelidirler, bu rehbere uymayan başvurular yazarlara geri döndürülecektir.
  • "Dergi Hakkında", "Yayın İlkeleri" ve "Yazar Rehberi" bölümlerini dikkatlice inceledim. yazımın bu bölümlerde belirtilen ilkelere ve biçimsel özelliklere uygun olduğunu beyan ederim.
  • Gönderdiğim yazı daha önce yayınlanmamış ve/veya yayınlanmak üzere başka bir dergiye sunulmamıştır ("Yayın İlkeleri" sayfasında detaylı açıklama verilmiştir).
  • Metin, Yazar Yönergelerinde belirtilen üslup ve bibliyografik gerekliliklere göre hazırlanmıştır.
  • Posseible yazar profilimde ORCID Numarası, e-posta adresi, bağlı bulunduğu kurum adı vb. tüm bilgileri doldurdum.
  • Yukarıda onayladığınız maddelerde eksik veya hata olması halinde dosyanız editör tarafından doğrudan iade edilecektir.

Yazar Rehberi

Dergimize yollayacağınız yazıları lütfen Posseible "Yazar Rehberi" sayfasında belirtildiği şekilde düzenleyiniz.

Gizlilik Beyanı

Dergimizin yazar ve çevirmenlerden talep ettiği tüm kişisel bilgiler yalnızca bu metinlerin yayımlanma sürecinde kullanılmakta ve bazı dizinlerin koşullarını sağlamak maksadıyla yazar ya da çevirmenlerin ilişkili olduğu kurum, e-posta adresi ve ORCID numarası, yazının gönderildiği, kabul edildiği ve yayımlandığı tarihler söz konusu yazının kapağında paylaşılmaktadır. Yazar ve çevirmenlerin kişisel bilgileri başkaca hiçbir üçüncü tarafa aktarılmamaktadır.