Gönderiler

Bir gönderi yapmak için Girişe Gidiniz veya Kayıt yapın.

Başvuru Kontrol Listesi

Başvuru sürecünde yazarlar başvurularının aşağıdaki listedeki tüm maddelere uyduğunu kontrol etmelidirler, bu rehbere uymayan başvurular yazarlara geri döndürülecektir.
  • Gönderilen yazı daha önceden yayınlanmamış ve yayınlanmak üzere herhangi bir dergiye/sempozyuma değerlendirilmek üzere sunulmamıştır (Yazar Rehberi'nde detaylı açıklama verilmiştir).
  • Gönderi dosyası Microsoft Word (*.docx) olarak düzenlenmiştir.
  • Metin tek satırlı, 12 punto,Times New Roman font ile yazılmış ve tüm şekil, resim ve tablolar sayfa sonu yerine metin içinde uygun noktalara yerleştirilmiştir. Baskı için, resimlerin kaliteli kopyalarını ek dosya olarak gönderiniz.
  • Metin, Yazar Yönergelerinde belirtilen üslup ve bibliyografik gerekliliklere göre hazırlanmıştır.

Yazar Rehberi

Dergimize yollayacağınız yazıları lütfen Posseible "Yazım Kuralları" sayfasında belirtildiği şekilde düzenleyiniz.

Gizlilik Beyanı

Dergimizin yazar ve çevirmenlerden talep ettiği tüm kişisel bilgiler yalnızca bu metinlerin yayımlanma sürecinde kullanılmakta ve bazı dizinlerin koşullarını sağlamak maksadıyla yazar ya da çevirmenlerin ilişkili olduğu kurum, e-posta adresi ve ORCID numarası, yazının gönderildiği, kabul edildiği ve yayımlandığı tarihler söz konusu yazının kapağında paylaşılmaktadır. Yazar ve çevirmenlerin kişisel bilgileri başkaca hiçbir üçüncü tarafa aktarılmamaktadır.